Command Performance
Paeonia hybrid [Good Cheer [officinalis x lobata] x lactiflora] COMMAND PERFORMANCE
Aretaja: Donald Hollingsworth, USA. Registreeritud 1996.a.
Auhinnad: APS Best in Show – Grand Champion 1998
Keskvarajane õitsemisaeg. Kõrgus 90 cm.
Paljasjuurne istik. Eritellimus. Vali tarneviis PAKIAUTOMAATI.
NB! Tarne oktoobri lõpus.

Lisa ostukorvi
55 €45 €
Triploid ehk kolmekordne hübriidsort. Esmakordselt õitses 1980 aastal. Suur täidisõieline pommtüüpi sügavpunane kuni fuksia alatooniga õis. Õitsemise lõpus muudab värvitooni heledamaks. Juba õiepungad moodustavad massiivseks, millest avanevad hiigelõied kuni 20 cm. Arvatavasti üks suurimate õitega punane pojeng. Õisi kannavad tugevad varred. Põõsal on dekoratiivne lehestik. Väga vähe või ei ole külgõiepungi. Kõrgus kuni 90 cm. Keskvarajane õitsemisaeg. Üks parimatest lõikelilledest. Lõikelilleks mitte lõigata rohkem kui 1/3 põõsast. Vaasi lõigata pehme ja värvi näidanud õiepunga staadiumis. Väga tugev maguslõhn, intensiivsus 3/5. Pojeng, mis peab kaunistama igat aeda. Eestis saadaval ainult Saaremaa Puukoolis!

Aretaja Donald Hollingsworth on loonud ka sellised maailma kuulsad pojengid meie kollektsioonist nagu itoh Garden Treasure, Many Happy Returns ja Lorelei.

Meie pojengid on kasvatatud 10L/25L potis ja talvitunud Saaremaal. Pojengid on terve juurega ja neid saab istutada varakevadest kuni pinnase külmumiseni.