Pojengiväetis
Pojengiväetis 4 (120 ml) - neljale pojengile
Pojengiväetis 10 (300 ml) - kümnele pojengile. SÄÄSTAD kuni 12%
Pojengiväetis 20 (600 ml) - kahekümnele pojengile. SÄÄSTAD kuni 32%
UUS ja veel tõhusam koostis! Saaremaa Puukooli spetsiaalne kloorivaba pikatoimeline (5-6 kuud) väetisesegu pojengidele. Kompleksväetis pojengidele sisaldab kõiki vajalikke mikroelemente terveks aastaks. Sirged ja tugevad varred, rikkalik õitsemine, erksad õite värvitoonid, roheline lehestik, terve juurestik, vastupidavus stressile ja ebasoodsale ilmastikule - tagab ainult Saaremaa Puukooli originaalkoostisega pojengiväetis!

Ühest 120 ml purgist piisab neljale pojengile.

Ühest 300 ml purgist piisab kümnele pojengile.
Ühest 600 ml pakist piisab kahekümnele pojengile.

Väeta üks kord aastas kevadel, kui pojengilehe kasv on 20-30 cm. Puista ühtlaselt 30 ml (kaks kuhjata supilusikatäit) umbes 15-35 cm kaugusele vartest. Sega õrnalt kokku mullaga ja kasta sisse (1 kastekann 10-15 l).

Võid kasutada pojengiväetist ka pojengide lisaväetamiseks istutamisel, kohe pärast õitsemist ja sügisel. Lisa pool soovitatud normist 15 ml (üks kuhjata supilusikatäis) ühe pojengi kohta.

Ainult pojengiväetise tellimiseks vali tarneviis /Pojengiväetis pakiautomaati/ ning vali sobiv OMNIVA pakiautomaadi nimi/asukoht.

! HOIA LASTELE KÄTTESAAMATUS KOHAS ! KAHJULIK JA ÄRRITAV ! MÜRGINE VEEORGANISMIDELE !