Red Charm
Paeonia hybrid [officinalis Rubra Plena x lactiflora] RED CHARM
Aretaja: Lyman D. Glasscock, USA. Registreeritud 1954.a.
Auhinnad: APS Gold Medal 1956.a.
Varajane õitsemisaeg. Kõrgus 85 cm.
Paljasjuurne istik. Eritellimus. Vali tarneviis PAKIAUTOMAATI.
NB! Tarne oktoobri lõpus.

Lisa ostukorvi
55 €45 €
Nr 1 punane pojeng maailmas ja kõige äratuntavaim nendest! Red Charm on standard, mille järgi kõiki teisi punaseid pojenge hinnatakse. Red Charm on tõeline pojengide aretuse sensatsioon, mis tegi sellest sordist ühe kõige armastatuima. Triploidne hübriid. Erakorraliselt intensiivne ja sügav punane värv, täidisõieline, ideaalselt vormitud pommtüüpi õis kuni 22 cm. Ääristatud taldrikust punasestest läikivatest kroonlehtedest. Külgõipungad puuduvad. Väga tugevad varred. 100% silmapilgupüüdja aias! Talub hästi kuuma ilma. Hästi lõhnab, mis on väga haruldane punaste pojengide puhul, aroomiintensiivsus 4/5. Kõrgus kuni 85 cm. Varajane õitsemisaeg. Kaheksa aastane taim moodustab kuni 40 õit. Üks kõige populaarsematest lõikelillidest floristikas Euroopas ja maailmas. Lõikelilleks lõigata mitte rohkem kui 1/3 põõsast. Vaasi lõigata pehme ja värvi näidanud õiepunga staadiumis. Red Charm kuulub Saaremaa Puukooli lõikelillede kollektsiooni.

Aretajalt Lyman Glasscock ja Elizabeth Falk on meie kollektsioonis veel pojengid Flame, Illini Warrior, Old Faithful ja Scarlet O'Hara.
Meie pojengid on kasvatatud 10L/25L potis ja talvitunud Saaremaal. Pojengid on terve juurega ja neid saab istutada varakevadest kuni pinnase külmumiseni.