Saaremaa Pojengifestival

Kord aastas korraldame Saaremaa Peony Gardens™ aias romantilise pojengifestivali – Saaremaa Pojengifestival™. Festival toimub juunis või algab esimese pojengi õitsema puhkemisega ja kestab kuni viimane pojengiõis närtsib. Pojengifestivali™ kulminatsioon on juuni keskpaik, kus korraga õitsevad varajased ja alustavad õitsemist hilised sordid.

Saaremaa Pojengifestival on parim koht, perega värskes õhus veetmiseks, Saaremaal tuhandete õitsvate pojengide vahel. Tuhanded pojengiõied õitsevad mai keskpaigast kuni juuli lõpuni. See on ainulaadne ja unustamatu elukogemus kogu Euroopas! Lähim sarnane festival toimub Hiinas. Peale selle on kuni 18 a lastele sissepääs tasuta.

Üle 4ha Saaremaa Pojengifestivali pindala mahutab tuhandeid külastajaid ja pakub avastusi terveks päevaks. Mitmed kilomeetrid pikad jalutuskäigud on täis põnevusi ja maalilisi vaateid. Lae mobiili ja fotokaamera aku täis ning suundu pildistamise retkele, sest siin on kõige romantilisem aed maailmas!

FESTIVALI PILETITE HINNAD 2020


Päevapilet  10 €

Annab õiguse ühele täiskasvanule siseneda ühel vabalt valitud päeval festivali lahtiolekuaegadel

Nädalapilet  15 €

Annab õiguse ühele täiskasvanule siseneda vabalt valitud nädalal piiramatu arv kordi festivali lahtiolekuaegadel

Festivalipass  35 €

Annab õiguse ühele täiskasvanule siseneda kogu festivali ajal piiramatu arv kordi festivali lahtiolekuaegadel

Laps kuni 18 eluaastat - tasuta

Annab õiguse ühele lapsele tasuta siseneda festivali alale koos täiskasvanud saatjaga

Saaremaa Pojengifestival 2020 toimumisaeg:

01.06.-31.06.2020
N, R, L, P: 10:00-20:00
E, T, K: suletud
NB! Saaremaa Puukooli territooriumil on piiratud parkimiskohtade arv. Parkla täitumise korral olge valmis parkima maantee äärde.