Saaremaa Pojengifestival

Kord aastas korraldame Saaremaa Peony Gardens™ pojengide lõikelillede istanduses romantilise festivali – Saaremaa Pojengifestival™. Festival toimub juunis või algab esimese pojengi õitsema puhkemisega ja kestab kuni viimane pojengiõis närtsib. Pojengifestivali™ kulminatsioon on alates 14. juuni kuni 30. juuni, kus korraga õitsevad varajased, keskmised ja alustavad õitsemist hilised sordid.

Saaremaa Pojengifestival on parim koht, perega värskes õhus veetmiseks, Saaremaal tuhandete õitsvate pojengide vahel. Tuhanded pojengiõied õitsevad mai lõpust kuni juulini. See on ainulaadne ja unustamatu elukogemus kogu Euroopas! Lähim sarnane festival toimub Hiinas. Peale selle on kuni 18 a lastele sissepääs tasuta.

Üle 4ha Saaremaa Pojengifestivali pindala mahutab rohkelt külastajaid ja pakub avastusi terveks päevaks. Mitmed kilomeetrid pikad jalutuskäigud on täis põnevusi ja maalilisi vaateid. Lae mobiili ja fotokaamera aku täis ning suundu pildistamise retkele, sest siin on kõige romantilisem aed maailmas! Külasta meid vähemalt kolmel korral: Pojengifestivali alguses, keskel ja lõpus, et näha õitsemas varajasi, keskmisi ja hiliseid pojengisorte.

Saaremaa Pojengifestival koosneb kahest alast: Saaremaa Puukooli müügialast ja pojengide lõikelillede istandusest. Müügialal saate valida ja osta Eesti suurimas valikus pojenge. Istanduses kasvatame pea 2500 pojengi lõikelilleks. Sissepääs Saaremaa Puukooli müügialale on tasuta, kuid Saaremaa Pojengifestivali raames lõikelillede istanduse külastus on tasuline. Piletid saab osta kohapeal või e-poes.
Vaata rohkem siit. Lõikelillede istandust on võimalik külastada ka enne ja pärast Pojengifestivali, küsi rohkem infot kohapeal.

Saaremaa Pojengifestivali lõpus pärjame ühe pojengisordi kuldmedaliga erakorralise õitsemise, õievärvi ja esitluse eest!

Saaremaa Pojengifestival 2020 kuldmedalist: OLD FAITHFUL - aasta pojeng 2021!

NB! Jälgi värsket infot pojengide õitsemise kohta
Facebookis www.facebook.com/saaremaapeonygardens

NB! Saaremaa Puukooli territooriumil on piiratud parkimiskohtade arv. Parkla täitumise korral olge valmis parkima maantee äärde.