COMBO pojengide istutamiseks
Koostis: kanakaka graanulid 4L + aialubi 2kg + pojengiväetis 120ml
NB! Võib tellida eraldi pakiautomaati või kulleriga koos pojengidega.
Lisa ostukorvi
15,95 €
Kanakaka 4L: Väetis sisaldab looduslikul kujul (graanulid 2-5 mm) kõiki põhi- ja mikrotoitaineid, mida taimed vajavad. Tagab taimedele tugeva kasvu ja rikkaliku õitsemise, suurendab õite moodustamist. Suur orgaanilise aine sisaldus parandab mullaelustikku ja mullastruktuuri, aidates sealjuures säilitada mulla viljakust ja parandades mulla võimet hoida niiskust.

Aialubi 2kg:  Lubjakivijahu on loodussõbralik Eesti toode. Lubjakivijahu kasutatakse mineraalmulla või kasvuturba happesuse vähendamiseks. Lubjakivijahu lisamise tulemusena pinnase pH tõuseb, toitainete lahustuvus paraneb ja mulla mikroorganismide tegevus elavneb. Ka kaltsiumi ja magneesiumi sisaldus pinnases suureneb.

Pojengiväetis 4 (120ml): Saaremaa Puukooli spetsiaalne väetisesegu pojengidele (maht 120 ml). Kompleksväetis pojengidele sisaldab kõik vajalikud mikroelemendid tugevaks kasvuks terveks aastaks. Väeta üks kord aastas kevadel, kui pojengilehe kasv on 20-30 cm kõrge. Puista ühtlaselt umbes 15-35 cm kaugusel vartest. Sega õrnalt kokku mullaga ja kasta sisse (1 kastekann 10-15l).

Ühest COMBO-st piisab kahe pojengi istutamiseks ja väetamiseks. Sega kanakaka ja lubi väljakaevatud aiamullaga. Loe rohkem siit.