Belgravia

Paeonia hybrid BELGRAVIA
Aretaja: teadmata, Holland. Registreeritud: aretatud 1978. aastal
Kõrgus 80-90cm. Keskvarajane õitsemisaeg
Paljasjuurne istik. Eritellimus. Vali tarneviis PAKIAUTOMAATI.
NB! Tarne oktoobri lõpus.
Lisa ostukorvi
55 €45 €
UUDISSORT 2022! Pojeng aristokraadile ja tõelisele fännile! Arvatakse, et Belgravia on üks parimatest punastest pojengidest aiandusturul, mis lööb kõiki rekordeid Aalsmeeri lõikelillede oksjonil Hollandis. Pommtüüpi täidisõielised punased suured õied, mis koosnevad sadadest kroonlehtedest. Õied võivad olla läbimõõdus kuni 25 cm! Suured õiepungad kuni 40mm. Tugevad sirged varred, dekoratiivne lehestik säilib sügiseni. Enda omaduste tõttu üks parimatest pojengidest lõikelilleks. Tagasihoidlik aroom intensiivsusega 2/5. Omab sugulassuhteid pojengiga Command Performance, kuid on oluliselt paremate õitsemise ja kasvulaadi omadustega.
Belgravia on Inglismaa kuulus linnaosa Londoni kesklinnas, mis oli ehitatud 19. sajandil riigi kõige prominentsemate aristokraatide jaoks. Belgravia asub vahetus läheduses Chelsea, Westminster ja Royal Borough of Kensington asulatega. Kuni 1967.a. oli terve arendus ühe perekonna kinnisvarafirma käes. Maareformi käigus oli nad sunnitud müüma korterid ja majad nende rentnikele. Majade keskmine hind ulatub 8mln euroni. Samanimeline romaan autorist Julian Fellowes tuli välja 2016. aastal, mille alusel filmiti ajalooline lühisari „Belgravia“. Nimi Belgravia pärineb arenduse rajanud perekonna Grosvenor küla nimest Belgrave, kus asus nende häärber.
Meie pojengid on kasvatatud 10L/25L potis ja talvitunud Saaremaal. Pojengid on terve juurega ja neid saab istutada varakevadest kuni pinnase külmumiseni.