Pink Hawaiian Coral
Paeonia hybrid (peregrina x lactiflora) PINK HAWAIIAN CORAL
Aretaja: Roy G. Klehm, USA. Registreeritud 1981.a.
Auhinnad: APS Gold Medal 2000. APS Award of Landscape Merit 2009.
Keskvarajane õitsemisaeg. Kõrgus 90 cm.
Paljasjuurne istik. Eritellimus. Vali tarneviis PAKIAUTOMAATI.
NB! Tarne oktoobri lõpus.

Lisa ostukorvi
35 €25 €
Aia vaatamisväärsus ja ilusaim pooltäidisõieline erkkoralli-lõheroosa õis kollase südamikuga. Üks parimatest korallisarja pojengidest. Kergesti avanev ja jõuline pojeng. Esmakordselt õitses 1972 aastal. Õied avanevad järk-järgult ja õitsemise lõpus läheb heledamaks kollase-kreemjaks, mis ühel põõsal tekitab unustamatu värvipaletti. Kõrgus kuni 90 cm. Kõrgelt autasustatud pojeng. Pikad ja tugevad varred. Läikiv tumeroheline lehestik. Esinevad mõned külgõiepungad. Õrnalt lõhnab, intensiivsus 2/5. Väga eriline lõikelill buketti ja vaasi. Lõikelilleks mitte lõigata rohkem kui 1/3 põõsast. Vaasi lõigata pehme ja värvi näidanud õiepunga staadiumis. Varajane kuni keskmine õitsemisaeg. Tõeline Hawaii paradiis teie aias!

Saaremaa Puukoolis on USA kuulsaima aretajate perekonnast Klehmi pojengid Angel Cheeks, Bowl of Cream, Dinner Plate, Etched Salmon, Moon Over Barrington, Class Act ja Soft Salmon Saucer.

Meie pojengid on kasvatatud 10L/25L potis ja talvitunud Saaremaal. Pojengid on terve juurega ja neid saab istutada varakevadest kuni pinnase külmumiseni.